Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2016 18:02

Penktadienio popietę nešini įvairiausiais darbeliais iš rudens gėrybių (vaisių, daržovių, uogų, lapų) Jucaičių kaimo vaikai rinkosi į biblioteką, kur vyko popietė „Derliaus kraitė". Darbeliuose atsispindėjo vaikų kūrybiškumas ir išmonė. Vėliau popietės dalyviai skaitė eilėraščius, žaidė žaidimus, minė mįsles apie rudenėlį ir jo gėrybes. Kitą dieną vaikų darbeliai išvyko į Šilalės rajono derliaus šventę, kur papuošė Jucaičių kaimo bendruomenės kiemelį.

Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2016 17:58

Rugsėjo 19-osios vakarą šilališkiai skubėjo į Viešojoje bibliotekoje vykusį susitikimą su Nepriklausomybės akto signatare, aktore Nijole Oželyte.

Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2016 17:53

Upynos Stasio Girėno mokyklos pirmokėliai su auklėtoja Jolita Ušinskiene rugsėjo 22 dieną pirmą kartą apsilankė Upynos bibliotekoje. Mažieji skaitytojai sužinojo, kur galima skolintis knygas į namus, praleisti laiką su vaikišku žurnalu ar knygele, žaisti kompiuterinius žaidimus. Ypač vaikus sudomino interaktyvus žaidimų ir užduočių stalas.

Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2016 09:39

Pajūrio bibliotekoje vyko popietė ,,Seku seku pasaką", kurioje dalyvavo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Vaikai pasaką kūrė ant interaktyvaus smėlio stalo, sukurdami įvairius piešinius. Tokie renginiai leidžia ne tik turiningai praleisti laiką, bet ir ugdo mokinių vaizduotę, lavina kūrybiškumą.

Penktadienis, 23 Rugsėjis 2016 16:04

Sekmadienį, rugsėjo 18 dieną, Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga „Šilalės krašto bažnyčios: istorija ir architektūra". Leidinį, kurio leidybą finansavo Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba bei Šilalės rajono savivaldybė iš Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio programos, parengė ir išleido viešoji biblioteka. Kartu pasidžiaugti  ar išsakyti pastabas susirinko ne tik gausus būrys žmonių, bet ir rajono dvasininkai, sulaukta ir itin garbingo svečio, Jo Ekscelencijos Telšių vyskupo Jono Borutos SJ.

Penktadienis, 16 Rugsėjis 2016 15:59

Šiais metais sukako 100 metų kai Pajūralio parapijoje Šakėnų kaime gimė mokytoja, rašytoja Stasė Vanagaitė -Petersonienė.

Ketvirtadienis, 15 Rugsėjis 2016 08:03

Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos 2 klasės mokiniai su mokytoja V. Mikšiene. Vaikai susipažino su bibliotekos veikla, apžiūrėjo dailininkės Sigutės Ach parodą. Taip pat buvo aptariamos mažųjų perskaitytos knygos vasaros metu.