Penktadienis, 21 Spalis 2016 11:10

Laukuvos bibliotekoje vyko Derliaus popietė "Duonutė – pyragų močiutė". Renginio metu vaikai skaitė pasaką apie duonos atsiradimo kelią, vėliau puošė popierinius pyragus. Po visų darbų vaišintasi keptos duonos tortu.

Penktadienis, 21 Spalis 2016 10:50

Skaitymas ir istorijų klausymasis mažiesiems vaikystėje padeda lavinti vaizduotę, vaikai emociškai įsitraukia į istoriją, simpatizuoja teigiamiems herojams, džiaugsmingai susidomi skaitoma istorija. Todėl svarbu, kad knyga ir skaitymas lydėtų nuo vaikystės.

Trečiadienis, 12 Spalis 2016 18:17

Žadeikių bibliotekoje vyko viktorina „Rudenėlio spalvos". Šventės akcentas – karoliai, suverti iš rudens gėrybių, simbolizuojantys žmogaus ryšį su gamta. Mokiniai turėjo įminti mįsles, prisiminti kuo daugiau vaizdingų sakinių, skirtų rudeniui apibūdinti, surinkti dėliones, sudėti žodžius, išspręsti kryžiažodžius, atpažinti daržoves ir vaisius. Šventės pabaigoje vaikai ir mokytojos vaišinosi obuoliais ir obuolių sultimis.

Trečiadienis, 05 Spalis 2016 16:34

„Atrodo, vakar išgyvenome Rugsėjo 1-osios jaudulį, o šiandien, eidami per lapų spalvų margumyną, norime išsakyti pačius prasmingiausius jausmus Jums, mūsų Mokytojai", - tokiais žodžiais spalio 4 dieną Požerėje gyvenantys mokytojai buvo pakviesti į popietę „Sušildykim šypsenom gelstantį rudenį".

Pirmadienis, 03 Spalis 2016 11:29

Rugsėjo 23-30 dienomis Kvėdarnos bibliotekoje veikė interaktyvus smėlio stalas, kurį pagal projektą „Interaktyvi edukacinė – terapinė erdvė jaunimui" laimėjo Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Pirmadienis, 03 Spalis 2016 10:55

Praėjusį penktadienį Tenenių bibliotekoje vyko Bibliotekų metams skirta popietė, kurioje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai ir mokytojos A. Damanskienė ir L. Gailiuvienė. Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su bibliotekos veikla.