Trečiadienis, 05 Rugpjūtis 2020 15:34

Pajūrio bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Avikės siūlai, susiverpkit", skirtas Tautodailės metams. Renginio metu bibliotekininkė Rasa Griškienė papasakojo susirinkusiems apie vilnos verpimą.

Trečiadienis, 05 Rugpjūtis 2020 10:21

Nuo rugpjūčio 1 d. Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos filialų lankytojai privalo dėvėti veido kaukę arba apsaugines veido priemones. Lankytojai vyresni nei 6 metų amžiaus be veido kaukių ar apsauginių veido priemonių į rajono bibliotekų patalpas neįleidžiami. Taip pat privaloma laikytis asmens higienos normų: rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt. Lankytojai pagal galimybę turi atlikti rankų higieną ir (ar) dezinfekciją rankų dezinfekcijai skirta priemone ir (arba) naudoti vienkartines pirštines. Jei pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į bibliotekų patalpas lankytojai neįleidžiami.

Trečiadienis, 05 Rugpjūtis 2020 10:08

11 val. „Poezijos reveransai" Aleksandro Stulginskio (antrasis Lietuvos prezidentas, signataras, politinis bei visuomenės veikėjas) gimtinėje (Kutalių k., Kaltinėnų sen., Šilalės r.).

15 val. „Poezijos pavasario" šventė ir Šilalės rajono savivaldybės Dionizo Poškos premijos įteikimas Bijotuose prie Dionizo Poškos muziejaus (Bijotų k., Šilalės rajonas).

Trečiadienis, 29 Liepa 2020 10:09

Mūsų bibliotekos darbuotojai išbandė naująjį galvosūkių kambarį, kuris kviečia keliauti paslaptingais knygnešių takais ir įveikti su šia tema susijusias užduotis. Šis pabėgimo kambarys yra skirtas Šilalės miesto šventei ir duris atvers jau nuo penktadienio. Per kiek laiko jūs atrakintumėte 20 spynų? Norite pabandyti? Rezervuokite laiką su draugais ar šeimos nariais.

Antradienis, 28 Liepa 2020 14:45

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka dalyvauja Šilalės miesto 487 gimtadienio šventėje, kurios metu gyventojus ir svečius kviečia į įdomias ir įtraukiančias veiklas:

Liepos 31 d., nuo 10 val. – Galvosūkių (pabėgimo) kambarys „Paslaptingais knygnešių takais" Šilalės bibliotekoje (būtina išankstinė registracija mob. 8 611 618 94).

Rugpjūčio 1 d., nuo 14 val. – Projekto „Prisijungusi Lietuva" skaitmeninė edukacinė programa „Išmani bendruomenė". Edukacijos metu šventės dalyviai bus kviečiami sukti „laimės ratą" ir taip interaktyviai pasitikrinti savo žinias bei laimėti projekto prizų.

Pirmadienis, 27 Liepa 2020 13:47

Laukuvos bibliotekoje pristatyta Vytauto Jaugėlos kūrybinių darbų paroda. V. Jaugėla yra daugelio kultūrinių renginių organizatorius, fotografas, kino mėgėjas, medžio drožėjas, tapytojas, senienų rinkėjas. Taip pat reiktų paminėti, kad parodos autorius turi sąsajų su Laukuva. Jis čia kurį laiką gyveno ir Laukuvos vidurinėje mokykloje baigė septynias klases.

Penktadienis, 24 Liepa 2020 14:21

Etnokultūrinėje stovykloje prie Paršežerio ežero vyko kulinarinė edukacija. Šilalės viešosios bibliotekos darbuotojos ir kulinarinio paveldo žinovės Stefa Minutaitė ir Inga Vitartienė, padedant bibliotekos savanoriams Danieliui, Gabijai ir Augustinui, stovyklautojams pristatė kelis šimtamečius Šilalės krašto patiekalus ,,Meškuos šūduks" ir ,,Čiulkis" iš Šilalės krašto kulinarinio paveldo knygos ,,Pasmuokavuok, kap skane".

Ketvirtadienis, 23 Liepa 2020 11:45

Artėjančiai Šilalės miesto šventei Šilalės viešoji biblioteka įrenginėja galvosūkių kambarį „Paslaptingais knygnešių takais".