Ketvirtadienis, 21 Rugsėjis 2017 10:04

„Pirmą kartą Šilalėje pristatysime knygą, skirtą skaityti ne tik akimis. Suintrigavome? Tuomet ateikite į biblioteką jau kitą savaitę įsitikinti naujo leidinio unikalumu", – taip į knygos „Baltijos valdovė", skirtos regintiems ir regos negalią turintiems vaikams, pristatymą kvietė bibliotekos darbuotojai.

Trečiadienis, 20 Rugsėjis 2017 10:57

Spalio  5-7 dienomis Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ir Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacija „LiMViLA" klaipėdiečius ir jos svečius kviečia į jubiliejinę V-ąją  Klaipėdos knygų mugę.
Klaipėdos mugės rengėjai: Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ir Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacija (LiMViLA) kviečia į jubiliejinę 5-ąją Klaipėdos Knygų mugę.

Antradienis, 19 Rugsėjis 2017 09:40

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje organizuojami nemokami programavimo su microBits mokymai 4-8 klasių mokiniams.

Registracija mob. 8 618 19167.

Mokymai vyks nuo spalio 1 d., pirmadieniais arba trečiadieniais (pasirinktinai), 15 val. Iš viso – 8 užsiėmimai.

Penktadienis, 15 Rugsėjis 2017 16:38

Pajūralio biblioteka pakvietė Pajūralio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio amžiaus vaikus (mokytoja Adelė Brazauskienė) apsilankyti ir susipažinti su biblioteka bei paskaityti dvi naujai gautas vaikiškas knygutes "Dramblys" ir "Batuotas katinas".

Penktadienis, 15 Rugsėjis 2017 16:29

Vakar, ketvirtadienį, vaikų klubo „Nykštukas" nariai galėjo pajusti žemaičių ir kryžiuočių kovų dvasią. Vaikai ant garsiojo Bilionių piliakalnio ne tik klausėsi legendų apie šią kalvą, bet ir atkartojo mūsų protėvių kovą su amžinais priešais – kryžiuočių ordinu. Taip įdomiai paminėti Piliakalnių metai.

Ketvirtadienis, 24 Rugpjūtis 2017 07:28

Vaikų literatūros skyrius kviečia mažuosius skaitytojus į šaunų ir kūrybingą vaikų klubą „Nykštukas".

Ketvirtadienis, 17 Rugpjūtis 2017 16:58

Šilalės miesto šventės metu prie Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyko knygų skulptūrų kūrybinės dirbtuvės „Kuriu savo miestą". Užsiėmimo metu mažieji šilališkiai turėjo galimybę iš jau nebenaudojamų knygų sukurti knygų namelius. Vaikai pagamino apie pusšimtį tokių namelių ir šalia bibliotekos įkūrė įspūdingą miestą. Reikia pastebėti, kad auga puiki architektų ir kūrybingų jaunų žmonių kartą, todėl tikėtina, kad ateityje mūsų miestas tik dar labiau gražės.