Penktadienis, 02 Gruodis 2016 08:03

"Knygų Kalėdų" laikotarpiu Šiauduvos biblioteka paskelbė akciją vaikučiams, kurie turi perskaityti 100 knygų. Pasibaigus Adventui, mažųjų skaitytojų lauks siurprizas - šventinė diskoteka.

Taip visi raginami padovanoti Šiauduvos bibliotekai naujų knygų, kurių taip laukia lankytojai.

Trečiadienis, 30 Lapkritis 2016 10:31

Keturis lapkričio antradienius kavinėje „Provincija" vykęs intelektinis žaidimas „Auksinis protas" subūrė net 100 šilališkių, kurie varžėsi dėl rudens sezono nugalėtojo vardo. Protų mūšio absoliučia laimėtoja tapo komanda „Einikio kumštis".

Penktadienis, 25 Lapkritis 2016 07:13

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Skaitytojų aptarnavimo skyrius nusprendė surengti suvenyrinių angelų parodą. Į kvietimą atsiliepė 25 Šilalės rajono gyventojai, kurie laikinai paskolino eksponatus. Iš viso parodoje eksponuojami 140 angelų.

Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2016 07:02

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos" atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą" kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Trečiadienis, 23 Lapkritis 2016 19:09

Lapkričio 21 dieną Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Interaktyvi edukacinė – terapinė erdvė jaunimui" baigiamasis renginys. Projekto metu įkurta moderni erdvė jaunimui su 3D kino sistema, žaidimų konsolėmis, „Smart" stalu, smėlio ir šviesos stalu, 3D spausdintuvu. Tai yra vienas didžiausių bibliotekos projektų, kuris prisidėjo prie jaunų žmonių kokybiškesnio laisvalaikio praleidimo ir neformalaus ugdymo. Bendra projekto vertė – šiek tiek daugiau nei 35 tūkst. eurų. Finansavimą skyrė projektas „Bibliotekos pažangai 2" ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Pirmadienis, 21 Lapkritis 2016 07:29

Popietė „Spontaniškų skaitymų valanda" suaugusiems – tai vienas iš renginių, skirtų Šiaurės šalių bibliotekų savaitei paminėti. Jos metu įvairiose Obelyno bendruomenės vietose buvo skaitoma ištrauka iš suomių rašytojos Emi Iteranta (Emmi Itäranta) „Vandens skonis".

Penktadienis, 18 Lapkritis 2016 15:22

Pirmomis dienomis bibliotekos lankytojai negalėjo patikėti, kad visos užduotys atsiveria tik brūkštelėjus pirštu. Mažiesiems  labiausiai patiko piešimo programa, o vyresniesiems - skaičiuoti pinigus ir dėlioti figūras. Visoms SMART stalo galimybėms išbandyti neužteko laiko, tačiau teigiamų emocijų pasisėmė visi.

Penktadienis, 18 Lapkritis 2016 15:15

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės metu Obelyno bibliotekoje vyko linksmos literatūrinės varžybos „Judėk su knyga", kurias pasiūlė projekto organizatoriai. Estafetėse susirungė trys komandos: „Kodėlčiai", „Protuoliai" ir „Bum". Netikėtos ir linksmos užduotys patiko ir komandoms, ir sirgaliams.