Teneniškiai dalyvavo kultūriniame vakare „Kai širdis dainuoja“

2024 07 11

Vakar Tenenių bibliotekoje vyko kultūrinis renginys „Kai širdis dainuoja“. Vakaro programą pradėjo Elena Riverė, kuri poetiškai perskaitė eilėraštį. Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro vadovė Jurgita Brazauskienė papasakojo žemaitišką pasakojimą, kuris prajuokino susirinkusiuosius.

Svečiai turėjo puikią galimybę pasimėgauti subtiliais kanklių garsais ir dainomis, kurias atliko Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro ansamblis „Saulėkalnis“ narės Emilija Ambrozaitė ir Julija Ambrozaitė. Tuo tarpu „Saulėkalnio“ ansamblio vadovė Jolanta Kažukauskienė kartu su Norkaičių bibliotekininke Ilona Ambroziene atliko jautrius, širdį suvirpinančius muzikinius kūrinius.

Vakaro metu buvo galima pasigrožėti Tenenių bibliotekininkės Agnės Riverės portretų paroda „Atspindžiai".

Kūrybinis vakaras užbaigtas keramikos edukacija „Molio virve susivyk". Renginio dalyviai liko nustebę, jog lipdymas yra labai įtraukiantis ir malonus procesas.

Agnė Riverė, Tenenių bibliotekininkė, autorės ir S. Vaičikauskienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-07-11