Tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“

2024 05 20

2024 m. gegužės 24 d. (penktadienį) kviečia 60-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“.

11 val. Skaitymai „Padievaičio dūmos“, prie Padievaičio piliakalnio (Padievaičio k., Kvėdarnos sen.), skirti Žemaitiško rašto metams; (Kvėdarnos sen.).
15 val. „Poezijos pavasario 2024“ šventė, skirta Žemaitiško rašto metams ir Šilalės rajono savivaldybės Dionizo Poškos vardo premijos įteikimas prie Dionizo Poškos Baublių muziejaus (Bijotų k., Šilalės rajonas).

Savo kūrybos poeziją pristatys Šilalės rajono poetai ir svečiai.

Į Šilalės rajoną atvyksta: Gasparas Aleksa, Ramunė Brundzaitė, Almis Grybauskas, Benediktas Januševičius, Vygantas Kazlauskas, Justinas Kubilius, Violeta Šoblinkaitė, Kristina Tamulevičiūtė.

Maloniai kviečiame!

Į „Poezijos festivalio“ renginius nemokamai veš autobusas nuo Šilalės viešosios bibliotekos:
10.20 val. – prie Padievaičio piliakalnio (Kvėdarnos sen., Šilalės r.), numatomas grįžimo laikas – 13.00 val.
14.00 val. – į D. Poškos Baublių muziejų (Bijotų k., Šilalės r.), numatomas grįžimo laikas – 18.00 val.

Į visus renginius įėjimas nemokamas.

Šventės renginiai bus fotografuojami ir (ar) įrašomi bei publikuojami teisės aktų nustatyta tvarka.

Rengėjai: Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas; Šilalės rajono savivaldybė; Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus; Šventės rėmėjai: Kultūros centras, Kvėdarnos seniūnija, Bijotų seniūnija.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-20