Susitikimas su rašytoja Aldona Ruseckaite

2022 05 18

Gegužės 12 d. Laukuvos bibliotekoje įvyko susitikimas su rašytoja Aldona Ruseckaite. A. Ruseckaitė – poetė, prozininkė, muziejininkė, parašiusi ne vieną knygą apie iškiliausius Lietuvių rašytojus. „Nė vieno savo romano apie rašytojus nesiėmiau rašyti kaip nesuprasto – priešingai, rašyti įdomu ir drąsu tik tada, kai daug žinai, kai suvoki, kad tikrai turi ką pasakyti, kai yra turiningas archyvas, kurį gali panaudoti, kai esi visko daug ištyrinėjęs. Su Mačerniu „ėjau“ daugiau nei 30 metų. Kai pradėjau dirbti Maironio lietuvių literatūros muziejuje, susipažinau su fonduose esančiu Mačernio archyviniu palikimu“ – pasakojo A. Ruseckaitė. Susitikimo metu ji pristatė knygą „Dūžtančios formos“ apie V. Mačernį.  Romane rašytoja atskleidžia dar negirdėtus vienui vieno rašytojo gyvenimo slėpinius. Susitikimo metu V. Mačernio trioletus skaitė aktorė Liucija Zorūbaitė ir  Laukuvos N. Vėliaus gimnazijos 3 g. klasės mokinė Saulė Galdikaitė.

Jolanta Kairienė, Laukuvos bibliotekininkė, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-18