Šilalės krašto skaitytojai aktyviai įsijungė į vasaros skaitymo iššūkį

2024 10 09

Baigėsi devintasis „Vasara su knyga“ iššūkis, kuris visoje Lietuvoje įtraukė 28 000 skaitytojų. Prie šios akcijos aktyviai prisijungė ir Šilalės krašto knygų entuziastai. Tokių buvo net 380 skaitytojų, iš kurių 315 dalyvių įveikė iššūkį.

Tarp aktyviausių mūsų rajono skaitytojų buvo Šilalės centrinė biblioteka (perskaityta 215 knygų), Pajūrio filialas (perskaityta 135 knygos), Bilionių filialas (perskaityta 120 knygų), Laukuvos filialas (perskaityta 115 knygų), Gineikių filialas (perskaityta 110 knygų), Kaltinėnų filialas (perskaityta 105 knygos), Pajūralio filialas (perskaitytos 104 knygos), Palentinio filialas (perskaityta 100 knygų), Bijotų filialas (perskaitytos 95 knygos), Jomantų filialas (perskaitytos 85 knygos).

Populiariausios skaitytojų tarpe buvo knygos „Mažasis princas", „Ten kur gieda vėžiai", „Tarp pilkų debesų", „Žalgirio vyrai", „Šiltinė", „Istorijos spąstuose" ir kt.

Burtų keliu buvo išrinkti iššūkio nugalėtojai, kuriems atiteko puikūs prizai. Išmaniąją apyrankę Xiaomi Smart Band 7 Pro laimėjo Pajūrio kaimo filialo skaitytoja Alfa Ringailienė.

Šilalės viešosios bibliotekos inf.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-10-09