Biblioteka tapo projekto „Nė vienas nėra pamirštas“ dalimi

2024 10 18

Šilalės viešoji biblioteka prisijungė prie Ryšių reguliavimo tarnybos inicijuoto ir LR Prezidento Gitano Nausėdos globojamo projekto „Nė vienas nėra pamirštas“. Šis projektas skirtas lavinti senjorų skaitmeninius įgūdžius, todėl šiuo tikslu bibliotekoje bus rengiamos tiek nuotolinės, tiek gyvos paskaitos.

Projekto paskaitos vyks spalio 21 d., pirmadienį, 12.50 val. Vilniaus Apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Tačiau gera žinia, jog tiesioginę transliaciją bus galima stebėti nuotoliu: Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas (youtube.com). Neturintiems galimybės dalyvauti virtualiose paskaitose iš savo namų, kviečiame atvykti į bibliotekos Interneto skaityklą (I a.). Čia patogiai, dideliame ekrane galėsite stebėti projekto „Nė vienas nėra pamirštas“ lektorių pranešimus, kurie atskleis daug įdomių, o taip pat ir naudingų kiekvieno Jūsų kasdienybėje dalykų apie:

• Dirbtinį intelektą ir jo galimybes
  • Kaip efektyviai valdyti savo pinigus banko sąskaitoje?
  • Programėles, kurios padeda kiekvieną dieną
  • Kaip atpažinti kibernetinius sukčius ir kaip nuo jų apsisaugoti?
  • Kodėl jau dabar reikia pasikeisti telefono numerius iš 8 į +370?

Jei kyla klausimų dėl dalyvavimo nuotolinėse paskaitose bei ar norite pasiteirauti dėl projekto veiklų, kviečiame susisiekti su Rima Norviliene, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, mob. +37069669086.

Programa su QR kodu registracijai

Paskutinį kartą redaguota: 2024-10-18