Popietė Bijotų bibliotekoje

Pirmadienis, 24 Lapkritis 2014 15:39

Lapkričio 21 dieną Bijotų bibliotekoje vyko „Knygų Kalėdoms" skirta popietė „O ta lietuviška knyga".

Į popietę atėjo aktyviausi bibliotekos skaitytojai - Bijotų Dionizo Poškos pagrindinės mokyklos II-III klasių moksleiviai. Renginį eilėraščiu pradėjo geriausia praėjusių metų skaitytoja Evelina Bambalaitė. Prie skaitomiausių knygų „eglutės", vaikai garsiai skaitė patikusias ištraukas iš lietuvių autorių knygučių. Mokytoja Palmira Akramienė taip pat įdomiai papasakojo ir pristatė atsineštas savo vaikystės knygutes.

Kadangi šiais metais vaikų labai mėgstamos ir skaitomos buvo šilališkės poetės Teresės Ūksienės knygutės, bibliotekininkė papasakojo apie poetę, o vaikai įgarsino jos naujausi leidinuką vaikams „Varlių koncertas".

Renginio pabaigoje buvo apdovanoti aktyviausi skaitytojai.

Nijolė Pociuvienė, Bijotų kaimo filialo bibliotekininkė