Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Antradienis, 23 Balandis 2013 08:30

Kviečiame dalyvauti net aštuoniuose Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiuose.

Balandžio 18 d., 18.00 val., monospektaklis „(ne )mano istorija" (pagal H. Wassmo „Šimto metų istoriją") Šilalės kultūros centro mažojoje salėje.

Balandžio 23 d., 11.00 val., Šilalės krašto neįgaliųjų sąjungos narių kūrybinių darbų parodos „Iš kūrybos semiuosi stiprybės" atidarymas Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (II a.).

Balandžio 23 d., 14.30 val., garsiniai skaitymai, skirti Prano Mašioto 150-osioms gimimo metinėms. Ištraukos iš vaikų rašytojo kūrinių Šilalės rajono socialinių paslaugų namų auklėtiniams bus skaitomos Vaikų literatūros skyriuje (III a.).

Balandžio 24 d., 9.00 val., šventinis bibliotekos darbuotojų susirinkimas įstaigos salėje (IV a.).

Balandžio 24 d., 10.00 val., Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario ir Tauragės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus fotografijų parodos „Homolegens" (skaitantis žmogus) atidarymas Interneto skaitykloje (I a.).

Balandžio 25 dieną, 10.00 val., tiesioginė internetinė transliacija „Biblioteka: įdomi patirtis ir nauji iššūkiai" iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos. Transliacija vyks Interneto skaitykloje (I a.).

Balandžio 25 d., 14.00 val., knygų parodos „Įdomiausia, brangiausia, žaviausia..." atidarymas Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (II a.).

Balandžio 26 d., 15.00 val., Šilalės meno mokyklos mokinių (mokytoja Soneta Dargienė) tapybos darbų ant šilko „Odė pavasariui" atidarymas Vaikų literatūros skyriuje (III a.).

Visą savaitę, balandžio 22 – 26 d., naujiems bibliotekos lankytojams

skaitytojo pažymėjimas – nemokamai.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.