Upynoje mokytasi taisyklingai kvėpuoti

Pirmadienis, 15 Balandis 2013 16:19

Balandžio 10 dieną buvome pakviesti į Upynos miestelio biblioteką, kur vyko knygos „Prigimtinis kvėpavimas - sėkmės ir sveikatos pagrindas" pristatymas ir susitikimas su jos autore Danute Januškiene.

D. Januškienė pasakojo, kur slypi žmogaus kūno energija, kuria dažnai nemokame pasinaudoti, todėl kankina daugybė ligų. Buvome supažindinti su kristalų terapija, kuri padeda atstatyti ryšį su žeme. Visiems labai patiko mokymosi procesas giliai kvėpuoti. Tai darėme visi kartu, ratelyje, susikibę už rankų. Giliai įkvepiant ir iškvepiant energija padidėja tiek kartų, kiek ratelyje žmonių. Šis pratimas truko beveik dvi valandas.

Knygos autorė atsakė į daugybę klausimų, davė naudingų patarimų. Ji akcentavo, kad gera nuotaika yra sveikatos garantas.

Esame dėkingi knygos autorei ir bibliotekininkei Giedrei Leškienei už įdomią ir turiningą popietę.

Stasė Martišienė