Skaitė pasakas mažiesiems

Trečiadienis, 30 Sausis 2013 09:52

Šilalės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos sausio 29 dieną lankėsi Šilalės lopšelyje – darželyje „Žiogelis”. Bibliotekininkių apsilankymo tikslas – skatinti garsinį skaitymą, kuris lavina vaikučių vaizduotę ir kūrybiškumą. „Ančiukų” grupės (auklėtoja Rasa Žygaitienė) mažiesiems buvo skaitomos žinomo prancūzų rašytojo Šarlio Pero pasakos „Raudonkepuraitė“, „Batuotas katinas“, „Pelenė“.

Šio autoriaus kūriniai pasirinkti neatsitiktinai. Šiemet yra švenčiamos rašytojo 385-osios gimimo metinės.

Darželinukai ne tik klausėsi skaitomų pasakų, bet ir patys bandė kurti savo pasaką. Už aktyvų klausymąsi ir dalyvavimą, atsakant į viešnių klausimus, vaikams įteiktos spalvinimo knygutės. Tai – bibliotekos Informacijos skyriaus dovana. Vėliau vaišintasi saldžiomis vaišėmis.

Informacijos skyriaus vedėja Rima Kairytė