Į biblioteką atkeliavo knyga „So meilė Žemaitėjē"

Ketvirtadienis, 12 Gruodis 2019 14:44

Knyga „So meilė Žemaitėjē" keliauja po Žemaitiją. Gruodžio 11 dieną šios išskirtinės knygos sutiktuvės surengtos Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Žemaičių kalba parašytame leidinyje publikuojami net 38 Plungės ir Rietavo krašto autorių kūriniai, kuriuose dominuoja meilė gamtai, žemaičių tarmei, legendoms, dainoms. Knyga skirta Žemaitijos metams įprasminti.

Knygą pristatė Plungės literatų klubo „Vingiorykštė" pirmininkė, poetė, leidinio sudarytoja Adelė Daukantaitė. Į renginį atvyko ir knygos bendraautorės: plungiškė Irena Stražinskaitė-Glinskienė ir rietaviškė Genovaitė Česnauskienė.

Knygos, o kartu ir žemaitiškos kūrybos paveldo pristatymas buvo šmaikštus, dinamiškas ir įtraukiantis auditoriją. Pristatymo metu į Šilalę atvykusios viešnios skaitė leidinyje publikuotus savo ir kitų autorių kūrinius, dalijosi mintimis apie knygos leidybą.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.