Paaiškėjo AUKSINIO PROTO rudens sezono nugalėtojai

Trečiadienis, 20 Lapkritis 2019 09:30

Tris lapkričio antradienius Šilalėje vyko nacionalinio intelektinio žaidimo AUKSINIS PROTAS turnyrai. Aštuonerius metus intelektinius turnyrus rengianti Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi šiemet sulaukusi rekordinio komandų skaičiaus. Dėl geriausiųjų vardo varžėsi 20 komandų, o t. y. net 120 „auksinių protų" iš viso Šilalės rajono.

Rudens sezono nugalėtoja tapo komanda EUROBUM. Vos dviem taškais nuo jų atsiliko antrojoje vietoje likę MEDINIAI AKMENYS. Trečiąją vietą užėmė komanda KREGŽDUTĖS. Laimėtojus apdovanojo Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis ir Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė.

Šilalės viešoji biblioteka dėkoja restoranui MELDAI ir visiems nacionalinio intelektualaus žaidimo rėmėjams, komisijos nariams, savanoriams ir visiems žaidėjams.

Ačiū visiems už smagų ir turiningą laiką kartu!

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje organizatorė ir vedėja