Pajūralyje startavo robotikos mokymai

Pirmadienis, 18 Lapkritis 2019 14:23

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendina projektą „Inžinerijos stebuklas – robotika Tavo rankose". Šiuo projektu siekiama supažindinti mūsų rajono vaikus su robotika ir lego konstruktoriais. Užsiėmimai jau vyko Obelyno, Upynos ir Kvėdarnos bibliotekose, o šiuo metu robotikos mokosi Pajūralio bibliotekos mažieji lankytojai.

Netradicinių pamokų metu vaikai išmoksta programuoti, modeliuoti, taigi pasisemti žinių ir patirties IT srityje. Dalyviai dirba su LEGO©MINDSORMS Education WeDo 2.0 konstruktorių rinkiniais, kurie yra skirti mokytis žaidžiant. Iš viso kiekvienai grupei skiriami penki užsiėmimai. Grupes sudaro 12-15 dalyvių nuo 8 iki 14 metų amžiaus.

Apkeliavus keturias rajono bibliotekas, Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks finalinis renginys. Bus sudarytos keturios mokinių komandos iš kiekvienos vietovės, kurios žiniomis apie robotiką varžysis dėl pagrindinio prizo – kelionės į Energetikos ir technikos muziejų Vilniuje. Po finalinio renginio visi dalyviai galės atsipalaiduoti ir pasinerti į virtualų pasaulį su „VRTaškas".

Projektą „Inžinerijos stebuklas – robotika Tavo rankose" finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šilalės rajono savivaldybė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja. L. Šimutytės-Balčiūnienės nuotr.