Žadeikių bibliotekoje apdovanoti skaitymo iššūkį įveikę lankytojai

Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 11:15

Spalio 30 d. Žadeikių bibliotekoje buvo apdovanoti skaitytojai, dalyvavę skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga". Norintys įveikti vasaros „Skaitymo iššūkį" turėjo perskaityti 5 knygas: lietuvių autoriaus knygą, bibliotekininko rekomenduotą knygą, knygą apie keliones, knygą geltonu viršeliu ir knygą, kurios pavadinimas prasideda pirma dalyvio vardo raide.

„Skaitymo iššūkis" skatina daugiau skaityti įvairios tematikos knygas, suteikia galimybę su bičiuliais diskutuoti apie perskaitytas knygas.

Dėkoju dalyviams, nes biblioteka be skaitytojų - tik knygų saugykla. „Knygos yra mokytojai, kurie moko be lazdų ir rykščių, be riksmo ir pykčio, be dovanų ir pinigų. Kada tik ateitum - nemiega, ko tik paklaustum – neslepia, jei suklysti – nemurma, jei nežinai – nesišaipo." (Richard de Bury Philobiblon „Apie meilę knygoms")

Virginija Matutienė, Žadeikių filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.