Šurmuliavo Helovino šventė

Antradienis, 29 Spalis 2019 15:39

Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje šurmuliavo Helovino šventė. Čia susirinkusios raganaitės ir raganiai sprendė užduotis, galvosūkius ir smagiai leido laiką vaiduokliškai pašėlusiame bendraminčių būryje. Šventę organizavo Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos ir vaikų klubas „Nykštukas".

Nuo pat rytoj bibliotekoje susirinkę vaikų klubo „Nykštukas" nariai ruošėsi Helovino renginiui: rengėsi atrakcijoms ir kitoms pramogoms, ruošė heloviniškus užkandžius, dažėsi. Po pietų į biblioteką sugūžėjo persirengėliai, kuriems buvo paruoštos smagiai baisios užduotys bibliotekos rūsyje įrengtame pabėgimo kambaryje ir Interaktyvioje jaunimo erdvėje.

Ši šventė bibliotekoje minima jau keletą metų ir sulaukia vis didesnio vaikų ir jų tėvelių susidomėjimo. Ši renginys suvienija vaikus ne tik bendrai veiklai, bet ir padeda susipažindinti su įvairiomis bibliotekos erdvėmis.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.