Susitikimas su rašytoja Ilona Ežerinyte Pajūryje

Pirmadienis, 21 Spalis 2019 10:28

Spalio 17 dieną Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos bibliotekoje lankėsi vaikų ir jaunimo rašytoja Ilona Ežerinytė. Ji devintokams pristatė savo ketvirtąją knygą, apysaką „Skiriama Rivai". Įdomus ir intriguojantis autorės pasakojimas išbaidė bet kokį klausytojų nuobodulį. Ši lietuvių kalbos ir literatūros pamoka devintokams ir kitiems klausytojams buvo kitokia - juk ne kasdien susitinkame su trijų prestižinių Lietuvos vaikų literatūros premijų laureate, literatūros konkursų laimėtoja ir nominante, kūrybinio rašymo mokytoja.

Nors, pasak autorės, knyga skirta šiek tiek jaunesniam skaitytojui, bet, pasibaigus pristatymui, ne vienas mokinys nusprendė - knygą perskaitys. Juolab, kad knygą bibliotekai padovanojo pati rašytoja. Linkiu kiekvienam skaitytojui suprasti knygos veikėją - keturiolikmetį Dovą, kurį kamuoja nuobodulys: pamokos neįkvepia, muzikos mokykla neįdomi... ir leistis su juo į kelionę!

Rasa Griškienė, Pajūrio filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.