Obelyniškiai keliavo informacinių technologijų labirintais

Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 15:23

Spalio 9-16 dienomis Obelyno bibliotekoje vyko skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok". Žingsnis po žingsnio mokymų dalyviai keliavo informacinių technologijų labirintais. Vieniems pirmas žingsnis buvo prisijaukinti kompiuterio pelytę, kitiems teko tapti tikrais sekliais ir surasti pradingusius failus, o tretiems – nepasiklysti „google maps" ir sėkmingai nuvykti į kavinę papietauti.

Baigiantis mokymams, visi iššūkiai buvo įveikti, o likusias „kompiuterių baimes" galutinai išsklaidė baigiamasis testas, suteikęs mokymų dalyviams džiugių akimirkų. Kiekvienas dalyvio baigtas testas buvo palydėtas plojimais.

Dėkojame E. skautui Donatui Čiarui, kuris aktyviai talkino mokymų metu.

Šis projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė, mokymų lektorė, autorės nuotr.