Muzikinis protmūšis, skirtas Juozo Naujalio metams

Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 08:33

Spalio 16 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko muzikinis protmūšis, skirtas vargonininko, kompozitoriaus, pedagogo ir choro dirigento Juozo Naujalio metams paminėti. Žinių viktorinoje susirungė pusšimtis muzikuojančių jaunuolių iš Šilalės, Kvėdarnos, Laukuvos, Pajūrio ir Kaltinėnų. Teminį protmūšį organizavo Šilalės meno mokyklos Kvėdarnos skyriaus ir mokytoja Dalia Krasauskienė.

Viktorinoje dalyvavo 7 komandos, kurios varžėsi žiniomis ir bandė įveikti 30 muzikinės tematikos klausimų. Klausimus ruošė ir protmūšį vedė Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė.

Dalyvių laukė trys turai. Pirmajame ture komandos turėjo atsakyti į klausimus apie muzikos įdomybes iš viso pasaulio, antrajame ture jaunieji muzikantai turėjo pademonstruoti žinias apie Juozą Naujalį, o trečiajame ture laukė muzikinės mįslės. Susumavus trijų turų rezultatus, muzikinį protmūšį nugalėjo vietinė komanda „Crescendo".

Už aktyvų ir šaunų dalyvavimą padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis pagerbtos visos komandos ir juos atlydėję mokytojai.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės ir D. Krasauskienės nuotr.