Šilalėje prasidėjo kompiuterinio raštingumo mokymai

Nuo šiandien, rugsėjo 9 dienos, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje prasidėjo nemokami gyventojų kompiuterinio raštingumo mokymai, kurie truks visą savaitę. Šie kursai - projekto „Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" dalis.

Pradedantieji startavo su mokymo programa „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok". Mokymų trukmė – 18 val.

Mokymosi metu dalyviai išmoks:

- naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.

- rengti tekstinius dokumentus ir juos redaguoti.

- saugiai naršyti internete, ieškoti ir rasti aktualios informacijos.

- bendrauti ir dalytis informacija internete su artimaisiais ir draugais.

- naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis.

Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus.

Registruotis į mokymus galite telefonu 8 618 191 67 arba el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba užeiti į Šilalės viešosios bibliotekos interneto skaityklą (I a.).

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technolologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.