Meškiukui Rudnosiukui – 80 metų

Lygiai prieš 80 metų Vytė Nemunėlis sukūrė žymiąją poemą „Meškiukas Rudnosiukas". Tai klasikinis lietuvių vaikų poezijos kūrinys, kuris pasakoja apie vieno meškiuko nuotykius, džiaugsmus ir rūpesčius namuose, miške ir mokykloje. Siekiant paminėti šio kūrinio pagrindinio personažo 80-metį, bibliotekoje su vaikais žiūrėta ekranizuota poemos versija.

Vaikų literatūros skyrius į Meškiuko Rudnosiuko gimtadienį pasikvietė Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mažuosius su mokytoja Gražina Šerpytiene. Interaktyvioje jaunimo erdvėje mažieji bibliotekos lankytojai žiūrėjo pagal garsiąją Vytės Nemunėlio poemą sukurtą filmą.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, V. Stancelienės nuotr.