Kraštiečio, dailininko Vlado Žiliaus paroda įkvėpė kūrybinėms iliustracijų dirbtuvėms

Penktadienis, 31 Gegužė 2019 11:01

Mūsų bibliotekoje vykusį Iliustracijų piešimą išbandė Šilalės meno mokyklos mokiniai. Sakė, kad buvo įdomu, juolab, žinant, kad būtent iš Šilalės rajono yra kilęs žymus Lietuvos dailininkas ir iliustratorius Vladas Žilius. Nuo vakar jo darbų paroda veikia bibliotekoje (II a.). Pasekti V. Žiliaus pėdomis ir iliustruoti kūrinį pabandė ir jaunieji menininkai.

V. Žiliaus paroda ir kūrybinėmis iliustracijų piešimo dirbtuvėmis Šilalėje rūpinosi VšĮ ,,Pamėginčius", kuri kartu su Šilalės viešąja biblioteka įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Dailininko Vlado Žiliaus iliustracijų parodos ir kūrybiniai užsiėmimai moksleiviams „Kaip gimsta iliustracijos" regionų viešosiose bibliotekose".

Iliustracijų užsimėmą vedė Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytoja Rasa Bačiulienė.

Viešnia mūsų bibliotekai padovanojo knygų, kurios buvo įvertintos prestižinėje tarptautinėje Londono knygų mugėje.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.