„Tėčiai skaito vaikams": Laukuva

Artėjanti Tėvo diena mus visus įsuka į galvosūkio karuselę, kaip įdomiau, originaliau paminėti šią dieną. Kasmet Martyno Mažvydo nacionalinė biblioteka Lietuvos mastu organizuoja įvairias akcijas, kaip netradiciškai pažymėti Tėvo dieną ir pabrėžti tėvystės svarbą vaikų auklėjimui.

Prie akcijos „Tėčiai skaito vaikams" prisijungė ir Laukuvos biblioteka. Gegužės 30 d. bibliotekoje apsilankė Laukuvos Norberto Vėliaus ikimokyklinio ugdymo grupės „Bitutė" vaikučiai. Mažyliams pasaką skaitė tėtis, kūno kultūros mokytojas Robertas Mikutis. Vaikučiai susidomėję klausėsi pasakos apie gyvūnus „Sporto šventė".

Vaikų nuostaba veide išliko visą pasakos skaitymo laiką. Juk daugeliui vaikų pasakas skaito mamos, o čia – tėtis ...

Jolanta Kairienė, Laukuvos filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.