Šilalės rajono bibliotekininkės mokėsi kurti filmukus

Pirmadienis, 27 Gegužė 2019 14:27

Gegužės 27 dieną Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos filialų darbuotojai mokėsi kurti filmukus su „Shotcut" programa ir naudotis nuotolinių mokymų platforma „Moodle" teikiamomis galimybėmis. Tai – projekto „Klaipėdos regiono bibliotekų darbuotojų kompleksiniai mokymai „Media 2" dalis.

Projektu numatoma surengti 10 išvažiuojamųjų mokymų skirtingose Klaipėdos regiono bibliotekose ir darbo vietoje apmokyti 100 bibliotekų darbuotojų dirbti su video redagavimo programomis. Nuotolinių mokymų platformoje „Moodle" numatoma paleisti interaktyvią metodinę video medžiagą žinių užtvirtinimui.

Mokymus organizuoja Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka. Mokymus remia Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.