Skaitmeninio raštingumo mokymai Pajūrio bibliotekoje

Pajūrio bibliotekoje pradėtas įgyvendinti projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė", skirtas asmenims, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami. Tai puiki galimybė tapti sėkmingais, tais, kurie neribotai bendrauja su visu pasauliu, saugiai apsiperka internete, naudojasi viešosiomis paslaugomis nekeldami kojos iš namų ir pan.

Gegužės 20, 21, 22 dienomis buvo apmokyta dešimt Pajūrio miestelio gyventojų. Jie įveikė 18 val. skaitmeninio raštingumo mokymus pradedantiems.

Grupiniai mokymai yra nemokami, organizuojami bibliotekos skaitytojams. Norint dalyvauti mokymuose, reikalinga išankstinė registracija. Tad kviečiame registruotis į mokymus jau dabar el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba mob. 8 652 165 14.

Rasa Griškienė, Pajūrio filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.