Šilališkiai - Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje

Antradienis, 21 Gegužė 2019 08:34

Praėjusią savaitę Balsių slėnyje (Akmenės r.) vyko XVIII Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydis „N-18: patyriminio ugdymo projektas". Jame dalyvavo Vakarų bibliotekų atstovai iš 13 rajonų, tarp jų ir Šilalės komanda, tradiciškai pasivadinusi „Šilaila".

Susitikime bibliotekininkai ne tik bendravo su kolegomis, dalijosi patirtimi, bet ir rodė iš anksto paruoštas menines programas, varžėsi orientavimosi varžybose, dalyvavo protmūšyje. Sąskrydį organizavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Kasmetiniai sąskrydžiai suburia bibliotekininkus bendrai turiningai veiklai, leidžia apsikeisti naujausia informacija, pasidalinti naujovėmis, pakviesti vieni kitus į vasarą organizuojamus renginius.

Kitąmet bibliotekininkai susitiks Jurbarke.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.