Pirmoji pažintis su Kvėdarnos bibliotekos įdomybėmis

Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos pirmokėliai, lydimi mokytojos Aldonos Jankauskienės, atskubėjo į Kvėdarnos biblioteką. Čia jų jau laukė bibliotekininkė, kuri turėjo parengusi knygų parodėlę „Knygelės Jums".

Popietės metu vaikučiams buvo parodyta biblioteka, pačios mažiausios ir didžiausios knygos, supažindinta su gaunamais periodiniais leidiniais. Taip pat parodyti nauji kompiuteriai.

Vaikai sužinojo, kad bibliotekoje galima ne tik skaityti, bet ir žaisti, piešti, vaidinti, diskutuoti, praleisti laisvalaikį. Biblioteka – atvira visiems ir čia galima rasti įvairiausios veiklos.

Daug kam tai nauja patirtis, nes čia vaikai apsilankė pirmą kartą. Mažieji išsiskirstė apimti gerų emocijų ir pažadėjo sugrįžti dar ne kartą.

Judita Vainorienė, Kvėdarnos filialo bibliotekininkė