Mažosios vaikų Velykėlės Laukuvoje

Saulėtą balandžio 30-ąją Laukuvos biblioteka surengė popietę vaikams „Mažosios vaikų Velykėlės". Popietėje dalyvavo Laukuvos vaikų dienos centro lankytojai su vadove Sandra Jokubauske. Popietės metu mokiniai dalyvavo žaidime ir siekė išsiaiškinti, kuris margutis yra pats stipriausias.

Mokiniai su vadove atsinešė savo rankomis margintų margučių, kurie buvo ne tik spalvingi, bet ir stiprūs.

Po kiaušinių ridenimo vyko sportinės estafetės. Geriausiai pasirodžiusių laukė prizai ir siurprizai. Laukuvos bendruomenės pirmininkė Biruta Viknienė ne tik apdovanojo vaikus velykiniais zuikiais, bet ir moliūgų sėklomis.

Tikimės, kad vaikai kartu su tėveliais pasisodins moliūgų, o jų reikės puošiant miestelį lapkričio mėnesiui.

Popietė baigėsi velykinio medžio „nurengimu". Velykiniai margučiai lauks kitų metų šventės.

Jolanta Kairienė, Laukuvos filialo bibliotekininkė