Popietė „Žemaitijos šviesuliai“

Balandžio 26 dieną Bilionių bibliotekoje vyko popietė, skirta Žemaitijos metams ir bibliotekų savaitei „Žemaitijos šviesuliai". Pas mus svečiavosi Žygaičių krašto šviesuolė, literatė, buvusi lietuvių kalbos mokytoja Regina Bliūdžiuvienė. Regina ne tik kuria poeziją, pasakas, legendas, bet ir daro gerus darbus, dalina gėrį, dorybingas vertybes kitų žmonių, bendruomenės ir Tauragės krašto labui. Regina pristatė  savo naujausią kūrybą, skaitė žemaitiškas eiles, alsuojančias gimtinės ilgesiu.

Savo eiles skaitė ir bilioniškės Elena Vismantienė ir Irena Leontjevienė. Regina Bliūdžiuvienė padovanojo bibliotekai dvi poezijos knygutes vaikams „Daržo pasaka", „Rūkainėlis ir miglų mergelė Jielimutė" ir knygą „Gyvasis žodis primena Žygaičių bibliotekos istoriją".

Jaukus ir nuoširdus bendravimas popietės dalyviams paliko malonų įspūdį ir šviesų prisiminimą apie savo kraštietę Reginą Bliūdžiuvienę.

Bilionių filialo bibliotekininkė Irena Leontjevienė
Nuotraukos Danieliaus Geštauto ir Jolantos Vaitiekienės