Pavasario protmūšis Bilioniuose

Balandžio 16 dieną Bilionių bendruomenės salėje vyko pavasario protmūšis, skirtas Žemaitijos metams. Renginio organizatoriai : Bilionių kaimo bendruomenė, Bilionių seniūnija, Bilionių laisvalaikio salė ir Bilionių biblioteka. Renginį vedė jau pagarsėjusi viktorinų ir protmūšių vedėja Rima Norvilienė.

Linksmame, o kartu ir susikaupti priverčiančiame žaidime dalyvavo penkios komandos: „Margučiai", „Artista", „Gulbiškiai", „Kaimynai"(Laukuvos bendruomenė) ir „Požerės Džindžalakės", kurios pagal savo pavadinimą palaikė gerą nuotaiką viktorinos metu. Džindžalakės – kaip jos pačios paaiškino, tai tokios linksmos, bet kartu ir įkyrios musės.

Visos komandos pasirodė šauniai, bet susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo bilioniškių komanda „Margučiai", antroji vieta atiteko „Kaimynams", trečioji  - „Požerės  Džindžalakėms". Po kovos vaišinomės arbata, o nugalėtojų komanda „Margučiai "pasidalino su visais savo saldžiu prizu.

Bilionių filialo bibliotekininkė Irena Leontjevienė
Nuotraukos Rimos Norvilienės