Pavasario protmūšis Pajūryje

Pajūrio Stanislovo Biržiškio  gimnazijoje vyko Pajūrio renginių organizatoriaus, Pajūrio seniūnijos, Pajūrio miestelio bendruomenės, Pajūrio bibliotekos ir gimnazijos organizuojamas Pavasario protmūšis. Intelektualiame, azartiškame, linksmame ir visus suvienijusiame žaidime dalyvavo net 17 komandų iš Žygaičių (Tauragės r.), Šilalės, Laukuvos ir Pajūrio.

Į komandas, kurios buvo sudarytos iš 5 asmenų, susijungė mokiniai, tėvai, kaimynai, bendraminčiai ir net senjorai. Protmūšį vedė Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų vedėja Rima Norvilienė. Klausimai buvo įdomūs, įvairiapusiški: nuo Lietuvos iki pasaulio įdomybių.

Visos komandos pasirodė tikrai šauniai, tačiau susumavus visus surinktus taškus, paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Pajūrio komanda „Savi". Po kovos nei vienas neliko nuskriaustas, nes visi dalyviai buvo pakviesti prie saldaus stalo.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems! Tikimės, kad ši graži užsimezgusi draugystė tarp skirtingų  bendruomenių gyvuos ilgai ir kitais metais vėl susitiksime šiame žaidime.

Rasa Griškienė, Pajūrio filialo bibliotekininkė, Pajūrio miestelio bendruomenės nuotr.