Mažųjų pažintis su Kvėdarnos biblioteka

Pirmadienis, 11 Vasaris 2019 17:17

Vasario 8 d. Kvėdarnos bibliotekoje lankėsi Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai" vaikai, lydimi auklėtojos A. Petkutės ir auklėtojos padėjėjos A. Stirbytės.

Visiems vaikučiams tai buvo pirma pažintis su biblioteka, todėl kilo aibė įvairiausių klausimų. Vaikai negalėjo atsidžiaugti naujomis knygutėmis. Jas vartė, džiaugėsi gražiais paveikslėliais, ieškojo žodžių, prasidedančių jų vardo raide.

Bibliotekininkė perskaitė Rasos Dmuchovskienės pasaką „Kas išgelbės meškutę". Vaikučiai pasakos klausėsi labai atidžiai, o aptariant, netrūko gerų emocijų.

Išeidami vaikai padovanojo bibliotekai savo pačių padarytą ir nuspalvintą knygutę. Taip pat pažadėjo, kad bibliotekoje apsilankys dar ne kartą ne tik su auklėtoja, bet pakvies kartu ateiti ir savo mamytes.

Judita Vainorienė, Kvėdarnos filialo bibliotekininkė