Saugesnio interneto savaitė Obelyno bibliotekoje

Vasario 8 d. Obelyno bibliotekoje buvo minima jau tradicinė tapusi Saugesnio interneto diena. Į saugesnio interneto pamoką bibliotekoje susirinko gausus būrys Obelyno pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinė ugdymo grupė.

Mokiniai dalyvavo „Saugių slaptažodžių dirbtuvėse", diskutavo akcijos organizatorių pasiūlyta tema „Laikas prisijungus ir atsijungus", vaidino šaradas. O būsimieji „Vlogeriai" su dideliu susidomėjimu žiūrėjo asociacijos „Langas į ateitį" vaizdo siužetą „Globalus „vloginimas" apie naudojimąsi socialiniais tinklais. Aktyviausiems saugesnio interneto pamokos dalyviams buvo įteikti prizai, taip pat visiems padovanoti organizatorių parengti lankstinukai apie saugesnį internetą.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė