„Knygų Kalėdos“ Obelyno bibliotekoje

Jau aštuntą kartą inicijuojama prezidentės D. Grybauskaitės akcija „Knygų Kalėdos" suburia lankytojus į Obelyno biblioteką. Šiai akcijai skirtoje popietėje dalyvavo Obelyno pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai su mokytojomis. Taip pat svečiavosi Obelyno seniūnaitė Virginija Aužbikavičienė, kuri padėkojo mokiniams už dalyvavimą piešinių ir „Kalėdinių žibintų" parodose ir įteikė dovanų – saldumynų ir vaisių.

Toliau popietės dalyviai burtų keliu pasidalijo į dvi komandas – „Mėlynųjų" ir „Raudonųjų"  ir – dalyvavo „Knygosūkio" žaidime. Šį pirmąjį literatūrinį stalo žaidimą apskrities bibliotekoms  padovanojo Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka. Komandos parodė puikias literatūrines žinias ir tik vieno taško persvara nugalėjo „Raudonųjų" komanda. Puikus pramoginis-edukacinis žaidimas patiko ir jauniausiems, ir suaugusiems.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė