Adventinė popietė su muzika tamsoje

Adventinis laikotarpis skirtas pabendrauti su artimaisiais, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Gruodžio 11 d. į tokią jaukią adventinę popietę „Kalėdinių žibintų šviesoje" rinkosi ir Obelyno bendruomenė. Popietėje dalyvavo Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos  klebonas dek., eduk. mgr. Saulius Katkus. Tikrą kalėdinį muzikinį stebuklą dovanojo Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja" lankytojai ir jų vadovė Vaida Butautaitė. Pasirodymo „Muzika Tamsoje" visi susirinkusieji klausė užrištomis akimis.

Šis edukacinis meninis projektas paliko neišdildomą įspūdį. Tai – muzika, kurios gali klausytis, muzika, kurios negali matyti. Po muzikinio pasirodymo visus susirinkusiuosius artėjančių šv. Kalėdų proga pasveikino klebonas S. Katkus, linkėdamas visiems surasti gerąją Kalėdų prasmę ir padovanojo kalėdaičių, 2019 m. kalendorių bei knygelių „Popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje, kalbos 2018 m. rugsėjo 22-23d".
Šventę užbaigėme įžiebdami prie prakartėlės esančią Beatliejaus žvakelę. Vėliau vyko jaukus pasibendravimas prie arbatos puodelio. Taip pat visi susirinkusieji apžiūrėjo „Kalėdinių žibintų parodą" ir džiaugėsi dalyvių išradingumu ir kūrybingumu. Bibliotekos vardu tariu nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems prie popietės organizavimo. Tegul tas šiltas bendrystės jausmas, kurį patyrėme drauge, ilgai gyvena kiekvieno širdyje.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė, Editos Racevičienės ir Aušrinės Trijonaitytės nuotr.