Keturi „Auksinio proto“ turnyrai: 17 komandų, 256 klausimai ir 8 kg šokolado

Keturis lapkričio antradienius Šilalės kultūros centre vyko žaidimas „Auksinis protas". Septynerius metus intelektinius turnyrus rengianti Šilalės viešoji biblioteka ir šį sezoną sulaukė didžiulio būrio komandų. Jos vienu metu su kitais Lietuvos miestais bandė įveikti „Auksinio proto" vardo vertus klausimus ir varžėsi dėl rėmėjų įsteigtų prizų.

„Jau daugelį metų rengiami intelektiniai žaidimai sulaukia Šilalės rajono gyventojų dėmesio. Dalyviai laukia rudens vakarų, kuomet galės susirinkti linksmai ir intelektualiai praleisti laiką, sužinoti kažko naujo. Tokie renginiai skatina prasmingą ir turiningą laisvalaikį, kurį renkasi vis daugiau šilališkių", - sakė „Auksinio proto" Šilalėje vedėja Rima Norvilienė.

Pirmąjį turnyrą laimėjo komanda „Centras",  antrąjį ir trečiąjį – komanda „Eurobum", o ketvirtąjį – bibliotekos darbuotojų ir jų artimųjų komanda „Basanavičiaus 15". Daugiausiai taškų per visą rudens sezoną surinko komanda „Eurobum", kuri ir tapo sezono nugalėtoja.

Šių metų žaidimo rudens sezoną iliustruoja įdomioji statistika. Keturiuose turnyrai dalyvavo net 17 komandų, o t. y. 102 dalyviai, 5 savanoriai, 4 komisijos nariai. Žaidėjai per keturis antradienius ir 12 valandų gyvo žaidimo turėjo atsakyti į 256 klausimus, kuriuos 22 tušinukais užrašė ant 340 atsakymų lapelių. Mažiausiai per vieną turnyrą surinkta taškų – 22, o daugiausiai – 64 iš 128 galimų. Per turnyrus išgerta 136 litrai vandens, suvalgyta 8 kg šokolado.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: Andriui Baubliui, Jonui Leilionui, Liutaurui Giedraičiui, Stasiui Eitučiui, Valdemarui Jasevičiui, Virginijui Noreikai, Henrikui Girčiui, UAB Tauragės odontologijos centrui (TOC), UAB „Optita", UAB „Eurobiuras", UAB „Mobilus spektras", UAB „Vizinga", šeimos restoranui „Meldai", visuomeniniam judėjimui „ŠILALIŠKIAI", Mary Kay nepriklausomai pardavimų direktorei Inesai Kozlovienei, fotografei Jurgitai Bergelienei, RED BULL, kavinei „Ugnija", Šilalės kultūros centrui, www.silalesnaujienos.lt.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje organizatorė ir vedėja