Šiaulių vyskupas E. Bartulis pristatė 2019 m. nuotraukų kalendorių

Pirmadienis, 05 Lapkritis 2018 17:22

Šiandien, lapkričio 5 dieną, Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis pristatė nuotraukų kalendorių, skirtą 2019 metams. „Dievo meilės pergalė" – taip vadinasi naujasis vyskupo kalendorius, kurį puošia vis kita dvasininko fotografija iš Ispanijos: nuo Covadongos Mergelės Marijos sausio mėnesį iki šv. Kryžiaus Jono kapo Segovijoje gruodį.

Dalyvavusieji renginyje mielai įsigijo kalendorių ir laukė eilėje, kol galės pabendrauti su svečiu ir paprašyti autografo.

E. Bartulis Šilalės bibliotekoje viešėjo nebe pirmą kartą. Čia jis jau yra pristatęs 2016-ųjų nuotraukų kalendorių „Eucharistijos stebuklai" ir knygą „Evangelija kasdien" bei 2017-ųjų nuotraukų kalendorių „Išganytojo relikvijos".

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.