Popietė su žaidimu „Domino"

Antradienis, 30 Spalis 2018 17:13

Klasikinis stalo žaidimas „Domino" atsirado XII amžiuje Kinijoje, o į Europą atkeliavo XVIII amžiuje ir įgijo šiuolaikinį vaizdą. Žaidimo pavadinimas kilo iš Venecijos karnavalo kaukės, kuri buvo balta su juodomis dėmėmis. Visą šią įdomią informaciją sužinojo ir patį žaidimą išbandė Vaikų klubo „Nykštukas" nariai, susirinkę į žaidimo „Domino" popietę.

Tam proga buvo neatsitiktinė. Susumavus skaitymo iššūkio „Vasara su knyga" rezultatus, Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka šio žaidimo komplektą, kaip prizą, gavo iš Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos. Vasarą gerai paskaičius, rudenį galima ir pažaisti.

Visus, norinčius išbandyti šį jau 800 metų skaičiuojantį žaidimą kviečiame į Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Tam tereikia tik geros nuotaikos, trupučio laiko ir bent dviejų žaidėjų.

Stefa Minutaitė, vyriausioji bibliotekininkė (metodininkė), Dalės Goštautienės nuotr.