Pristatyta Eugenijaus Ignatavičiaus dokumentinių apybraižų knyga „Nepabūgę laisvės“

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje pristatyta naujausia Eugenijaus Ignatavičiaus dokumentinių apybraižų knyga „Nepabūgę laisvės". Leidinyje, skirtame Atkurtos Lietuvos 100-mečiui, pasakojama apie žmones, ne tik lietuvius, kurie pasipriešino XX a. žiauriai bolševizmo pabaisai ir okupacijai.

„Jeigu susitiktume su knygoje „Nepabūgę laisvės" aprašytais žmonėmis, įsitikintume, kad jie niekuo ypatingu neišsiskiria iš mūsų daugelio mirtingųjų. Jų skirtybę, paveldėtą iš tėvų ir protėvių, - tiesos, artimo meilės, atsakomybės už tautos likimą ir laisvės proverži atskleidė į XX amžių įsibrovusi žiauriausia istorijoje raudonojo bolševizmo pabaisa. Jie negalėjo ne tik prisitaikyti, ar susitaikyti su gyvenimo saule užtemdžiusia prievarta, melu, nužmoginimu, bet nepaisydami raudonųjų barbarų savivalės, smurto ir tamsiųjų galių, visa esybe pasipriešino jiems", - rašoma knygos anotacijoje.

E. Ignatavičiaus publicistinės knygos „Nepabūgę laisvės" pristatyme dalyvavo knygos autorius, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė, Šilalės rajono savivaldybės tarybos narės Teresė Ūksienė, Loreta Kalnikaitė, Raimundė Gečienė, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šilalės filialo nariai ir kiti svečiai.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus nuotr.