Šilalėje prasideda „Auksinio proto“ turnyrai: 7 metai kartu!

Keturis lapkričio antradienius Šilalėje vyks žaidimo „Auksinis protas" rudens sezonas. Septynerius metus intelektinius turnyrus rengianti Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka tikisi ir šį sezoną sulaukti didžiulio būrio komandų. Jos vienu metu su kitais Lietuvos miestais bandys įveikti „Auksinio proto" vardo vertus klausimus ir varžysis dėl rėmėjų įsteigtų prizų.

„Jau daugelį metų rengiami intelektiniai žaidimai sulaukia didelio Šilalės rajono gyventojų dėmesio. Dalyviai laukia rudens vakarų, kuomet galės susirinkti linksmai ir intelektualiai praleisti laiką, sužinoti kažko naujo. Tokie renginiai skatina prasmingą ir turiningą laisvalaikį, kurį renkasi vis daugiau šilališkių", - sakė „Auksinio proto" Šilalėje vedėja Rima Norvilienė.

„Auksinio proto" turnyrai vyks lapkričio 6, 13, 20 ir 27 dienomis, nuo 18 val., Šilalės kultūros centre. Kviečiame komandas (iki 6 asmenų) registruotis mob. +370 696 690 86.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: Andriui Baubliui, Jonui Leilionui, Liutaurui Giedraičiui, Stasiui Eitučiui, Valdemarui Jasevičiui, Virginijui Noreikai, Henrikui Girčiui, UAB Tauragės odontologijos centrui (TOC), UAB „Optita", UAB „Eurobiuras", UAB „Mobilus spektras", UAB „Vizinga", šeimos restoranui „Meldai', visuomeniniam judėjimui „ŠILALIŠKIAI", Mary Kay nepriklausomai pardavimų direktorei Inesai Kozlovienei, fotografei Jurgitai Bergelienei, kavinei „Ugnija", Šilalės kultūros centrui, www.silalesnaujienos.lt.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje organizatorė ir vedėja