Obuoliais kvepiantis vakaras Obelyne

Spalio 19 dieną Obelyno biblioteka pakvietė obelyniškius ir svečius į „Obuolinį vakarą", skirtą Pasaulinei obuolio dienai paminėti. Bibliotekininkė S. Trijonaitienė su iniciatyviais bendruomenės nariais sugalvojo pratęsti kažkada organizuotus tradicinius Obuolienės vakarus.

Nuo pat ankstyvo penktadienio ryto net kelio ženklai jau nurodė, kad Naujasis Obelynas ruošiasi šventei. Kad šis renginys buvo labai laukiamas, parodė pilnutėlė Obelyno pagrindinės mokyklos salė. Šventinę programą pradėjo moterų šokių mylėtojų grupė su šokiu „Linksmosios obuoliautojos". Joms pasiruošti padėjo S. Trijonaitienė. O didžiausio palaikymo ir gausių žiūrovų aplodismentų sulaukė ūkininkų Felikso Jankausko, Romo Norvilo ir Dariaus Gerdausko atliekama daina „Mūsų dienos kaip šventė". Dainuoti vyrus mokė muzikos mokytojas Aivaras Šimkus.

Šventinio renginio metu susirinkusius nuostabiomis savo kūrybos dainomis džiugino Upynos kultūros namų solistė Renata Gužauskienė. Šventės dalyviai galėjo pasigrožėti Eglės Aurylaitės ir Karolinos Čiaraitės sukurtu filmuku apie  obelyniškių sodus.

Šventėje taip pat dalyvavo  Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, mero patarėja Rima Norvilienė, Upynos seniūnijos seniūnė Stefa Kažukauskienė ir kiti svečiai. Rajono vadovas pasidžiaugė, kad salėje susirinko net kelios kartos obelyniškių, palinkėjo ir toliau puoselėti šią tradiciją, auginti sodus ir įteikė padėkas aktyviausiems bendruomenės nariams, prisidėjusioms prie  šventės organizavimo.

Vakaro metu kalbėjusi Upynos seniūnijos seniūnė Stefa Kažukauskienė palinkėjo visai bendruomenei ir toliau būti tokiai  aktyviai, akcentuodama, kad ruduo – gražiausias ir svarbiausias metų laikas, kai galima mėgautis geriausiu pačių užaugintu derliumi, vakarais susibūrus pabendrauti. Dar daug gražių žodžių buvo išsakyta vieni kitiems vakaro metu, kaip ir pasidalinta raudonskruosčiais obuoliais, o „auksiniai vakaro obuoliai" buvo įteikti šventinio renginio rėmėjams.

Vėliau vakaro vedėjos S. Trijonaitienė ir A. Trijonaitytė  visus pakvietė pabendrauti, pasivaišinti rudens gėrybėmis ir puikiai praliesti vakarą su linksmos muzikėlės grupe „Pečius Griūn" (vadovas Artūras Petruoka) iš Gargždų.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė, Vaclovo Trijonaičio nuotr.