Susitikimas su rašytoju Remigijumi Žukausku

Spalio 19 d. Pajūralio bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju Remigijumi Žukausku, kuris pristatė  romaną-pasaką ,,Labdarinė fėja. Visa tiesa apie stebuklus ir burtus". Susitikime taip pat dalyvavo leidyklos ,,Eglė" atstovas. Pajūralio bibliotekos lankytojai bei Pajūralio pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai skaitė iš knygos ištraukas ir gražiausias mintis.

Rašytojas papasakojo apie knygos atsiradimą, kodėl "Labdarinė", kodėl fėja? Pasak autoriaus, kūrinyje jis norėjo parodyti socialinę atskirtį –  iš viskuo aprūpintų merginų iki vienišos mamos dukros. Knygoje aprašomas patyčias tarp mergaičių nuslopina geroji fėja Džulija.
Knyga verta paskaityti daugeliui skaitytojų. Laikas su rašytoju bei kitais bibliotekos svečiais tikrai neprailgo.

Staselė Pūdžemienė, Pajūralio filialo bibliotekininkė