Bibliotekoje lankėsi paauglių knygos „Labdarinė fėja" autorius

Šeštadienis, 20 Spalis 2018 08:39

Šiandien Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 8 klasės mokiniai ir mokytoja Lineta Dargienė. Jie susitiko su Tauragės literatų klubo „Žingsniai" pirmininku Eugenijumi Šalčiu, šios klubo nariu ir knygos „Labdarinė fėja: visa tiesa apie stebuklus ir burtus" autoriumi Remigijumi Žukausku bei leidyklos „Eglė" direktoriumi Antanu Stanevičiumi.

Gal ne kiekvienas skaitytojas žino, kad rašytojai gyvena ne tik didžiuosiuose miestuose, bet čia pat kaimyniniame rajone.

Stefa Minutaitė, Šilalės viešosios bibliotekos literatų klubo „Versmė" prezidentė, pristatė svečius. Progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Lineta Dargienė supažindino su kūrinio pagrindiniais veikėjais, o mokiniai – apibūdino kiekvieną knygos dalį, kurią sudaro 21 skyrius.

Leidyklos direktorius apžvelgė atsivežtas knygas ir visus norinčius paragino įsigyti.

Renginio pabaigoje bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė padėkojo už gražų renginį svečiams, mokytojai ir moksleiviams.

Vaikų literatūros skyriaus inf., D. Goštautienės nuotr.