Paskelbti skaitymo iššūkio „Vasara su knyga" rezultatai

Ketvirtadienis, 13 Rugsėjis 2018 17:06

Atėjus rudeniui, buvo susumuoti visą vasarą Lietuvos bibliotekose vykusio skaitymo iššūkio „Vasara su knyga" rezultatai. Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje šį iššūkį priėmė 115 skaitytojų, kurie per vasarą perskaitė 531 knygą. Visą iššūkį – perskaityti 5 knygas – pavyko įveikti 79 mūsų rajono skaitytojams. Reikia pasidžiaugti, kad buvo ir tokių skaitytojų, kurie, perskaitydami 10-15 knygų, šį iššūkį įveikė ne po vieną kartą.

Rugsėjo 12 dieną Viešojoje bibliotekoje, dalyvaujant išmintingajai auditorei Pelėdai, miško šeimininkui Briedžiui ir pulkeliui kiškių, buvo ištraukti burtai, padėję išaiškinti 10 skaitytojų, kuriems bus įteikti specialūs skaitymo iššūkio prizai – gertuvės. Laimingaisiais tapo Viešosios bibliotekos skaitytojai Emilija Gedvilaitė, Gabija Ačaitė, Jokūbas Ačas ir Ugnė Mingailaitė, Kvėdarnaos kaimo filialo skaitytojai Kamilė Vaitkevičiūtė ir Povilas Vainorius, Pajūralio kaimo filialo skaitytojai Aldona Tičkuvienė ir Dainius Kuizinas, Požerės kaimo filialo skaitytoja Gabrielė Daujotytė bei Žadeikių kaimo filialo skaitytoja Lina Noreikaitė.

Nusiminti neturėtų ir likusieji įveikę ir neįveikę iššūkio. Padėkos raštais bus apdovanoti visi dalyvavusieji skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga".

Stefa Minutaitė, vyriausioji bibliotekininkė (metodininkė)