PROJEKTAS „PRISIJUNGUSI LIETUVA"

Naujo projekto „Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" komanda kviečia Jus nepraleisti puikios galimybės tapti sėkmingai išmaniomis technologijomis besinaudojančia bendruomene. Tokia, kurios žmonės neribotai bendrauja su visu pasauliu, saugiai apsiperka internete, naudojasi viešosiomis paslaugomis nekeldami kojos iš namų ir pan.

Projekto metu kviesime Jus į įvairius renginius, kūrybines dirbtuves, konkursus, vyksiančius kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje. Dalyvavimas juose nemokamas.

Projekte „Prisijungusi Lietuva" gali dalyvauti Lietuvos bendruomenės, kurios:

• nori mokytis, tobulėti, susipažinti su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis;

• registruotos Juridinių asmenų registre;

• lankosi netoliese esančioje bibliotekoje;

• mėgsta dalyvauti renginiuose, bendrauti, kurti, laimėti prizų.

Kviečiame registruotis www.epilietis.eu iki 2018 m. rugsėjo vidurio.

Pagalbos dėl registracijos ar papildomos informacijos apie projektą maloniai prašome kreiptis į artimiausią biblioteką arba projekto „Prisijungusi Lietuva" komandą, tel. +370 616 04549.