Tarptautinė vaikų gynimo diena Kvėdarnos bibliotekoje

Penktadienis, 01 Birželis 2018 15:46

Birželio 1 dieną Kvėdarnos biblioteka pakvietė savo mažuosius skaitytojus į popietę „Tegul vaikų svajonės pildosi". Šventei vaikučiai ruošėsi visą savaitę: gamino iš popieriaus gėles, vėjo malūnėlius, rašė savo svajones ir dėjo į balionus, kuriuos šventės pabaigoje, palinkėję gero vėjo, paleido į dangų.

Popietėje buvo labai linksma: skambėjo muzika, vaikai šoko, žaidė įvairius judriuosius žaidimus, sprendė kryžiažodžius. Vieni piešė savo svajonę popieriuje, kiti – prie bibliotekos kiemelyje. Kiekvienas stengėsi, kad svajonė būtų kuo tikroviškesnė ir kuo greičiau išsipildytų.

Baigiantis popietei, vaikai pasigamintomis gėlėmis ir vėjo malūnėliais pažymėjo taką į biblioteką, tikėdami, kad tai padės jų draugams, kurie dar nėra bibliotekos skaitytojai, atrasti šį kelią.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė pavaišino vaikus saldumynais, palinkėjo visiems geros, šiltos vasaros, nepamiršti kelio į biblioteką ir visada draugauti su knyga.

Judita Vainorienė, Kvėdarnos filialo bibliotekininkė