Šilalės biblioteka – Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydžio nugalėtoja

Antradienis, 29 Gegužė 2018 17:33

Gegužės 25-26 dienomis Balsių stovyklavietėje Mažeikiuose vyko XVII-asis Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydis, skirtas Atkurtos Lietuvos 100-mečiui paminėti. Jame dalyvavo Vakarų bibliotekų atstovai iš 13 rajonų, tarp jų ir Šilalės komanda.

Dvi dienas trukusiame susitikime bibliotekininkai ne tik bendravo su kolegomis, dalijosi patirtimi, bet ir rodė iš anksto paruoštas menines programas bei varžėsi sporto rungtyse. Sąskrydį organizavo Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Atvykę ir įkūrę stovyklavietes, Žemaitijos regiono bibliotekų atstovai išskubėjo į komandų rikiuotę ir renginio atidarymą, kuriame netrūko šmaikščių pasirodymų. Šilalės komanda, tradiciškai pasivadinusi „Šilaila", parodė savo atliktus namų darbus – smagų vaidinimą apie nūdienos gyvenimą, apipintą Atkurtos Lietuvos šimtmečio tematika.

Vėliau vykusios sporto rungtys pareikalavo nemažai ištvermės ir jėgos. Bibliotekininkai save išbandė įvairiose varžybose: šaudė iš lanko, čiuožė „slidėmis", metė batą, laidėsi pagalvėmis ir t. t.

XVII-ojo Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydžio absoliučiais nugalėtojais tapo Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kuri džiaugiasi sėkmingai įveikusi rungtis ir nugalėjusi daugiau būrį komandų.

Teisė rengti XVIII-ąjį sąskrydį atiteko Šiauliams.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja