Obelyniškiai paminėjo Kaimynų dieną

Pirmadienis, 28 Gegužė 2018 17:34

Gegužės 25 dieną bibliotekininkė S. Trijonaitienė pakvietė obelyniškius paminėti Tarptautinę kaimynų dieną. Kaimynų susibūrimas vyko Šilalės r. Obelyno pagrindinės mokyklos poilsio zonoje. Tad pavakare ir ratuoti ir pėsti obelyniškiai skubėjo į „Kaimynų salą".

Šventė prasidėjo daina, kurią atliko gitaristė Karolina Čiaraitė, o jai pritarė visi susirinkusieji. Įžiebus simbolinį kaimynų laužą, sveikinimo žodį tarė seniūnaitė Virginija Aužbikavičienė. Kol jauniausieji šventės dalyviai pramogavo ant batuto, pūtė muilo burbulus ir ragavo cukraus vatos, jų tėveliai paruošė užkandžių stalą ir, pasiskirstę į komandas. dalyvavo įvairiose varžybose. „Šeimininkių" komandos varžėsi vyniodamos bulves į foliją. Vyrai išbandė rankos taiklumą mėtydami lankus į taikinį. O didžiausio susidomėjimo ir palaikymo sulaukė tinklinio varžybos. Taip pat pievelėje buvo įsikūrusi ir „Sodo biblioteka", kur buvo galima spręsti kryžiažodžius, sužaisti šaškių partiją ar paskaityti spaudos.

Kaimynų dienos proga buvo prisiminta ir Nacionalinė vyrų diena. Visi šventės vyrai buvo apdovanoti keptu sūriu ir gausiais aplodismentais.

Vakaro metu netrūko gerų emocijų, prizų ir siurprizų. Šventės metu išrinkti ir šauniausi kaimynai. „Kaimynų kaimynas 2018" titulą pelnė Ingos ir Alvydo Čiarų šeima, kuri aktyviausiai prisidėjo prie šventės organizavimo. O gardžiausiu šventės akcentu tapo lauže keptos bulvės su žemaitišku kastiniu, kuriuo visus vaišino Giedra ir Česius Petrikai.

Kaimynų dienos šventę užbaigėme saulei leidžiantis draugišku ratu sustoję apie laužą.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė