Šilališkiai skaitė su visa Lietuva

Antradienis, 08 Gegužė 2018 14:45

„Atversk knygą, kad sužinotum, ką kiti mąstė. Užversk ją, kad pats imtum mąstyti", - šiuo romėnų posakiu pradėtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai skirtas renginys.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų klubo „Nykštukas" narės Liepa ir Vitalija kvietė susimąstyti apie knygos prasmę kasdienybėje ir kas kiekvienam iš mūsų yra knyga.

Muzika, skaitymas, piešimas – tai yra terapija, kuri gali būti viena iš priemonių suartinti šeimą, draugus, padėti atsipalaiduoti.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius prisijungė prie respublikiniu mastu organizuojamos akcijos „Lietuva skaito".

Gamtos prieglobstyje Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistai skaitė poezijos eiles, gitarų skambesyje liejosi dainuojamoji poezija. Vaikų piešiniai, susiję su knyga ir skaitymu, papuošė šventę.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios šventės. Ačiū Andriui Lizunenko už užfiksuotas nuostabias akimirkas.

Dalė Goštautienė, Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė