Gėlėta popietė Pajūralio bibliotekoje

Antradienis, 08 Gegužė 2018 14:27

Gegužės 7 dieną, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Pajūralio filialo bibliotekininkė Stasė Pūdžemienė pakvietė kolegas į renginį „Gėlių ir knygų – viena kalba".

Renginį kolegė pradėjo žodžiais apie kalbą ir jos svarbą mūsų kiekvieno gyvenime. Toliau renginio dalyviai įsijungė į skaitymo skatinimo akciją „Lietuva skaito". Garsiniam skaitymui buvo ruošiamasi iš anksto. Kiekvienas dalyvis turėjo pasirinkti ištrauką iš knygos, kurioje būtų kokios nors gėlės pavadinimas. Pasiklausę skaitomų ištraukų, aptarę pasirinktas knygas, popietės dalyviai galėjo pagilinti savo žinias apie gėles, atsakinėdami į S. Pūdžemienės paruoštas literatūrines užduotis. Renginį užbaigė bendras visų susirinkusiųjų kūrybinis darbas, gėlėmis papuošta knyga.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė