76 rankų darbo kūriniai iškeliaus mažiesiems ligoniams

Ketvirtadienis, 03 Gegužė 2018 18:21

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka pirmą kartą prisidėjo prie respublikinės socialinės gerumo akcijos „Spalvotas pavasaris". Ši akcija Lietuvoje rengiama jau devintąjį kartą ir kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio geradarių, mokančių megzti, nerti, siūti, velti ir norinčių padovanoti savo rankomis pagamintus darbelius onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Šilališkiai yra tikrai socialiai jautrūs žmonės. Biblioteka džiaugiasi, kad iš viso buvo padovanoti net 76 darbeliai: kojinės, kepuraitės, riešinės ir kt. Šie rankų darbo kūriniai bus nuvežti mažiesiems pacientams.

Skaitytojų aptarnavimo skyrius nuoširdžiai dėkoja visiems geradariams, kurie neliko abejingi ir sutiko pradžiuginti ir sušildyti savo gerumo spinduliais tuos, kuriems to labiausiai reikia!

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, Stefanijos Raudonienės nuotr.